Відпуст в Роздільній

В неділю 23.04.2017 римо-католицька парафія Божого Милосердя в м. Роздільна (вул. Європейська, 21)  урочисто відзначала храмове свято Божого Милосердя разом з греко-католицькою громадою міста, Товариством польської культури ім. св. Йоана Павла ІІ в Роздільній, мешканцями міста та гостями з Одеси та Польщі. Свято Божого Милосердя було встановлено у 2000 р. св. Йоаном Павлом ІІ і відзначається християнами всього світу в неділю через тиждень після Великодня. Такого свята побажав сам Господь Ісус, який виразно об’явив свою волю під час об’явлення св. сестрі Фаустині Ковальській : «Бажаю, щоб перша неділя після Великодня була святом Милосердя» (Щоденник, 299). Папа Франциск у своїх роздумах про значення Великодня і про Боже Милосердя закликає: «Ніколи не забуваймо, що милосердя є суттю життя віри та конкретною формою унаочнення Ісусового воскресіння».

Урочисту Святу Літургію в Роздільній очолив Його Преосвященство Єпископ Броніслав Бернацький, Ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні. Спільна молитва продовжилася процесією вулицями міста з Ісусом Христом у Пресвятих Дарах задля поширення слави Божого Милосердя. По дорозі процесія завітала для спільної молитви до храму св. великомученика Юрія Української Греко-Католицької Церкви, де усіх привітав парох парафії о. Святослав Кирик. Під час Святої Меси і процесії Єпископ Броніслав Бернацький молився про дар Божого Милосердя для Роздільної і її мешканців.

Наприкінці урочистостей настоятель парафії Божого Милосердя о. Ян Даргевич разом з вікарієм парафії о. Павлом Станяшком запросили усіх парафіян і гостей на спільну трапезу.

Процесія з Пресвятими Дарами на Свято Божого Милосердя відбувається в Роздільній вже другий рік і дає змогу усім бажаючим долучитися до прославлення Господа в Пресвятих Дарах.